Z papieru i bibuły powstawały owoce z wiersza Tuwima, rajstopowa mucha zdradzała grubą Stanisławę, która uwielbiła jeść chusteczkowe cegły. Finałowym popisem były narodziny krepowych kur, które przyciągały wzrok przechodniów mijających bibliotekę w Śmiglu. Być może wychodząc poza mury budynku Centrum Kultury, przyciągniemy więcej chętnych do wzięcia udziału w zajęciach przygotowywanych przez panie bibliotekarki, by zainteresować i zagospodarować czas wolny śmigielskim dzieciom.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://ck-smigiel.pl/images/wydarzenia/2009/dnismigla/impresje