2) Zaproszenie dla dwóch osób na kawę i deser do „Starego Młyna” – NORBERT PECOLT (Śmigiel/ Przeźmierowo)
3) Talon na jednorazową usługę w myjni samochodowej R.Ratajczak – JADWIGA CZARNECKA ( Śmigiel)
4) Zaproszenie dla dwóch osób na obiad w Restauracji „Poemat” - AGNIESZKA RATAJSKA (Śmigiel)
4) Prezent upominkowy o wartości 50 zł upoważniający do zabiegów w gabinecie kosmetycznym For You – ADRIANNA MOCZYK (Śmigiel)
5) Paczka świąteczna, w skład której wchodzą słodycze, klocki oraz gadżety firmowe ufundowana przez firmę ALVO Medical – OSKAR WALKOWIAK (Śmigiel)
6) Upominek na kwotę 50 zł do wykorzystania w Restauracji „Marta” – EWA STANISŁAWSKA (Śmigiel)
7) Paczka z gadżetami firmy Michel oraz słodyczami ufundowanymi przez bibliotekę – ŁUKASZ STEMPNIAK ( Kobylniki)
8) Upominek o wartości 50 zł oferujący usługę w gabinecie fryzjerskim. Salon Fryzjerski - Grażyna Adamek – KLEMENSKI JĘDRZEJ (Koszanowo)
9) Karnet na siłownię w Klinice Ciała i Formy. Śmigiel, ul. Zjazdowa – EDYTA SKORUPIŃSKA ( Popowo Stare)
10) Paczka świąteczna ze słodyczami o wartości 50 zł. ufundowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Śmiglu – MARIA SZKLARSKA (Śmigiel)
11) Paczka świąteczna ze słodyczami o wartości 50 zł. ufundowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Śmiglu – KATARZYNA KOZAK (Nietążkowo)
12) Talon na pizzę w „Pizzerii Italiano”. Śmigiel, ul. Skarżyńskiego 1. – ADRIANNA FIJOŁEK (Śmigiel)
13) Talon na pizzę w „Pizzerii Italiano”. Śmigiel, ul. Skarżyńskiego 1. – ŁUKASZ WOŹNY ( Śmigiel)
14) Zestaw: wydawnictwo albumowe, drewniana miniaturka śmigielskiego wiatraka oraz kalendarz ufundowane przez Urząd Miejski Śmigla – AGNIESZKA WALCZAK ( Dłużyna)
15) Zestaw: wydawnictwo albumowe, drewniana miniaturka śmigielskiego wiatraka oraz kalendarz ufundowane przez Urząd Miejski Śmigla – IWONA WŁOCH ( Śmigiel)
16) Talon o wartości 50 zł. do wykorzystania w Księgarni J. Turkowiak, ufundowany przez MBP w Śmiglu – MARCIN BARANOWSKI ( Śmigiel)
17) Talon o wartości 50 zł. do wykorzystania w Księgarni W. Mikołajczak , ufundowany przez MBP w Śmiglu – BARBARA PIOTROWICZ ( Bucz Nowy)
Organizatorzy dziękują za udział w konkursie wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w zabawie.
PRAWIDŁOWE ODPOWIEDZI KONKURSOWE
1. Ania Shirley
2. Nikodem Dyzma
3. Frodo Baggins
4 Hannibal Lecter
5. Scarlett O’Hara
6. Ambroży Kleks
7. Vito Corleone
8. Andrzej Kmicic
9. Isabella Swan
10. Jadwiga Chrząstkowska
11.Koziołek Matołek
12. Mark Darcy
13. Forrest Gump
14. Geralt z Rivii
15. xxxxxxxxxxx
16. Kubuś Puchatek
17. Hermiona Granger
18. Karen Blixen
Za poprawne odpowiedzi przyjęliśmy też formy zdrobniałe imion bohaterów.

• lo00001
  • lo00002