Centrum Kultury - KOMUNIKATY

Przypominamy rodzicom dzieci z Klubu Maluszka oraz Grupy Zabawowej "Śmigielaczek" działających przy bibliotece w Śmiglu, że wyjazd do Ośrodka Jeździeckiego Kalumet w Boszkowie odbędzie się 14 czerwca br. Zbiórka o godz. 15.30 na parkingu naprzeciwko CK. Odpłatność 11 zł od osoby, niezależnie czy to jest dziecko czy dorosły. Prosimy zabrać picie dla siebie i dzieci (zimne napoje), wygodny strój i dużą dawkę dobrego humoru. 
Informacja o kolejnych zajęciach: 
7.06 - KM grupa I młodsza
12.06 - GZ "Śmigielaczek"
21.06 - KM grupa II starsza
26.06 - GZ "Śmigielaczek"
28.06 - KM grupa I młodsza
Pozdrawiam serdecznie,
Barbara Mencel :)

 

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że z dniem 1 stycznia 2018r. w bibliotece oraz filiach bibliotecznych w Nietążkowie, Czaczu i Starym Bojanowie obowiązuje Elektroniczny System Wypożyczeń. W związku z tym zmienił się regulamin biblioteki. Do najważniejszych zmian należy możliwość założenia konta na stronie www.smigiel-mbp.sowa.pl , dzięki czemu można samemu sprawdzić listę wypożyczonych książek, zarezerwować i zamówić książkę lub przedłużyć termin jej zwrotu. Książki można wypożyczać na 35 dni z możliwością dwukrotnego przedłużenia tego terminu (przez konto, kontakt z biblioteką oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Na karcie czytelnika można mieć 15 tytułów (łącznie w bibliotece głównej oraz filiach).

 

REGULAMIN BIBLIOTEKI

ZAŁĄCZNIK

Miejska Biblioteka Publiczna w Śmiglu na czas remontu zaprasza czytelników do nowego lokum, przy ulicy Kościuszki 52 (dawny sklep spożywczy).
Godziny otwarcia biblioteki:
poniedziałek, środa, piątek 12.00 – 19.00, wtorek 10.00 – 14.00
nr.tel.604-232- 552

bibl0001

Zapraszamy do współredagowania rubryki: rekomendacje na naszej stronie. Przeczytałeś ciekawą książkę, podziel się wrażeniami i poleć ją innym. Czekamy na rekomendacje Państwa lektur, nie musi to być koniecznie bestseller ani nowość wydawnicza, po prostu lektura, która wywarła szczególne wrażenie, ze względu na: fabułę, styl pisarski autora, zawarty humor, opisane fakty czy z jeszcze innych powodów.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl