Konkurs pisarski - "Opowiadanie z Powstaniem Wielkopolskim w tle"

grafika opowiadanieZapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie pisarskim "Opowiadanie z Powstaniem Wielkopolskim w tle". 

Organizatorem konkursu jest Maszyna do Pisania. Projekt jest realizowany na zlecenie Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Poniżej znajdują się dodatkowe informacje dotyczące konkursu.

Informacja prasowa

regulamin konkursu

 

 

Nowy regulamin biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że z dniem 1 stycznia 2018r. w bibliotece oraz filiach bibliotecznych w Nietążkowie, Czaczu i Starym Bojanowie obowiązuje Elektroniczny System Wypożyczeń. W związku z tym zmienił się regulamin biblioteki. Do najważniejszych zmian należy możliwość założenia konta na stronie www.smigiel-mbp.sowa.pl , dzięki czemu można samemu sprawdzić listę wypożyczonych książek, zarezerwować i zamówić książkę lub przedłużyć termin jej zwrotu. Książki można wypożyczać na 35 dni z możliwością dwukrotnego przedłużenia tego terminu (przez konto, kontakt z biblioteką oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) Na karcie czytelnika można mieć 15 tytułów (łącznie w bibliotece głównej oraz filiach).

 

REGULAMIN BIBLIOTEKI

ZAŁĄCZNIK

Na czas remontu biblioteka zmieniła adres

Miejska Biblioteka Publiczna w Śmiglu na czas remontu zaprasza czytelników do nowego lokum, przy ulicy Kościuszki 52 (dawny sklep spożywczy).
Godziny otwarcia biblioteki:
poniedziałek, środa, piątek 12.00 – 19.00, wtorek 10.00 – 14.00
nr.tel.604-232- 552

bibl0001

Poleć książkę

Zapraszamy do współredagowania rubryki: rekomendacje na naszej stronie. Przeczytałeś ciekawą książkę, podziel się wrażeniami i poleć ją innym. Czekamy na rekomendacje Państwa lektur, nie musi to być koniecznie bestseller ani nowość wydawnicza, po prostu lektura, która wywarła szczególne wrażenie, ze względu na: fabułę, styl pisarski autora, zawarty humor, opisane fakty czy z jeszcze innych powodów.

Czytaj więcej...

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl