Konkurs czytelniczy pt.: „W krainie baśni Andersena” W marcu Joanna Boroń, bibliotekarka z Filii Bibliotecznej w Czaczu, wspólnie z nauczycielkami Szkoły Podstawowej p. Ewą Żak i p. Elżbietą Kucharską zorganizowała tradycyjny już konkurs czytelniczy kl. I-III.
Tym razem sprawdzono wiedzę dzieci na temat sześciu wybranych baśni J.Ch. Andersena.

Rywalizacja w konkursie była tak zacięta, iż niemożliwe było wyłonienie zwycięzcy. Przyznano aż cztery I miejsca, jedno miejsce II i jedno III.
Nagrodami dla zwycięzców były książki i dyplomy, a reszta uczestników otrzymała drobne upominki.
Ilość uczestników konkursu (w sumie 20 uczniów) świadczy o tym, iż baśnie mające już wiele lat nadal są chętnie czytane i lubiane przez dzieci.

Zwycięzcy:

Patrycja Błaszkowska kl. I a