Najmłodsi w czasie ferii mogą spędzać czas oczywiście w bibliotece! A że niekoniecznie trzeba ograniczyć się tam do czytania książek, pokazała bibliotekarka oraz dzieci z Czacza. Były zatem gry i zabawy, zajęcia plastyczne, klikanie w klawiaturę, a nawet wspólne oglądanie filmu.

Z zaproszenia na projekcję animacji „Biała i Strzała podbijają Kosmos” skorzystała również Pani Małgorzata Grzelczyk wraz z grupką dzieci z przedszkola. Za przybycie oraz za pomoc w zorganizowaniu spotkań bardzo dziękujemy!