Grono miłośników poezji z uwagą i skupieniem wysłuchało wierszy m. in. J. Tuwima, K. Daukszewicza, W. Broniewskiego, L. Staffa, A. Rosa i innych poetów.

Uzupełnieniem wieczoru, który dodatkowo wprowadził w nastrój sympatyków poezji była oprawa muzyczna w postaci piosenek polskich artystów takich jak : Czesław Niemen „Wspomnienie” oraz Skaldowie „W żółtych płomieniach liści”. Zwieńczeniem spotkania stał się występ skrzypcowy uczennicy klasy II a gimnazjum Julii Andrzejewskiej, który zebranym bardzo się podobał. Dziękujemy wszystkim za przybycie do biblioteki i pozytywny odbiór naszego przedsięwzięcia – jednocześnie mamy nadzieję, iż wpisze się ono na stałe do kanonu imprez organizowanych przez bibliotekę i szkołę.

• wp00001
  • wp00002