Biblioteka jest miejscem zaczarowanym: Blisko tu do bajki i prawdy, Do uśmiechu do wzruszeń… Stoją książki w bibliotece, a w tych książkach cały świat... - L Krzemieniecka Dnia 13 czerwca 2017 r. w Filii Bibliotecznej w Czaczu odbyło się wręczenie dyplomów „Młodego Czytelnika” oraz drobnych upominków uczniom kl. III b z Zespołu Szkół w Czaczu za systematyczne uczęszczanie do biblioteki oraz za umiejętności czerpania z książek wiedzy i przyjemności, z życzeniami dalszego rozwoju przez czytelnictwo. Troje uczniów : Kubacka Emilia, Baranowska Kaja, Wiktor Szczerbal otrzymało wyróżnienia - medale „Molika książkowego” za największą ilość przeczytanych książek w roku szkolnym 2016/2017. Bibliotekarka kieruje również podziękowania wychowawczyni kl. III b pani Danucie Drótkowskiej za zaangażowanie w promowanie biblioteki i czytelnictwa wśród uczniów kl. III b.

• cz0001
  • cz0002