Filia Biblioteczna w Czaczu również włączyła się w akcję głośnego czytania.
Bibliotekarka Joanna Boroń zaprosiła w tym dniu do biblioteki dwie grupy przedszkolaków pod opieką pani Jowity i Iwony, aby dla nich przeczytać bajki Jesień Jeżyka oraz Deszcz i borowik.
Najmłodsi z dużym zaciekawieniem wysłuchali bajki o jeżyku, któremu wiewiórka przypomniała, że to już jesień i czas zacząć robić zapasy na zimę oraz o uprzejmym borowiku, który dał schronienie przed deszczem mrówkom i innym zwierzątkom.
Na koniec spotkania nie zabrakło również wspólnej zabawy przy muzyce w
Kasztankowe ludki. J.B

• cz00001