Witryna Śmigielska

Centrum jest wydawcą lokalnego czasopisma „Witryna Śmigielska”. Pierwszy numer ukazał się w maju 1991 roku. Od 2001 r. pismo z dwutygodnika przekształciło się w miesięcznik. Od tego też roku składane jest techniką komputerową.

Obecnie nakład wynosi 5000 egzemplarzy, a gazeta jest dostarczana do każdego gospodarstwa domowego w gminie Śmigiel.

W najnowszym numerze:

5-pierszastrona1Wybrane artykuły

:: Historia regionu

:: Ciekawe miejsca

Archiwum (całe numery czasopisma „Witryna Śmigielska”)

:: Pliki pdf rocznikami do pobrania

Radakcja:

Centrum Kultury w Śmiglu, Urząd Miejski Śmigla.

Druk:

Polska Press Sp. z o, o,, Oddział Poligrafia, Drukarnia Poznań.

Kontakt:

Centrum Kultury