Uwaga Czytelnicy! 24 grudnia (Wigilia) MBP w Śmiglu oraz filie biblioteczne w Czaczu, Starym Bojanowie i Nietążkowie będą nieczynne. 31 grudnia (Sylwester) MBP w Śmiglu będzie czynna od 10.00 do 15.00, natomiast filie biblioteczne - będą nieczynne.

 

 

jarmark

 

 

11 i 12 grudnia br do Śmigla Centrum Kultury zawita Kino Mobilne 7D – jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie zamontowana na kołach. Niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio. Do kina mogą przychodzić dzieci jak i dorośli. Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. Wielka ciężarówka, której ściana sali rozkłada się na bok, ozdobiona jest 60 metrowymi światełkami led, wygląda bardzo efektownie. Największy mobilny ekran w Europie zapewnia nieziemskie odczucia. Show zaskoczyło już wiele ludzi w całej Polsce, teraz czas na ciebie! 

Zapraszamy przy Centrum Kultury w Śmiglu w godzinach 12:00 – 20:00. Seanse co pół godziny.

Uwaga w pierwszy dzień wszyscy wchodzą za 15 złotych + rozdajemy zaproszenia rabatowe na następne dni !! Zaproszenia rabatowe dostępne są również w GCI.

Bilety do kupienia bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

 

kino1

 

51Stare fotografie

Centrum Kultury w Śmiglu zwraca się do obecnych i byłych mieszkańców Śmigla oraz wszystkich osób posiadających stare fotografie Śmigla i okolic o udostępnienie ich w celu zeskanowania i umieszczenia na naszej stronie internetowej w folderze - Śmigiel i okolice w starej fotografii.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       projekt i wykonanie: primel.pl