Prowadzący:senior

wtorek, godz. 14:00 - 17:00

Miejsce zajęć:

Świetlica socjo-terapeutyczna w Centrum Kultury w Śmiglu

Klub Seniora powstał w dniu 28 października 1976 r. z inicjatywy pana Leona Mulczyńskiego, ówczesnego prezesa Miejsko - Gminnego Komitetu Pomocy Społecznej. Od początku swej działalności klub związany jest z Domem Kultury, w którego siedzibie odbywa swoje spotkania. W pierwszych latach skupiał około 100 osób, obecnie już tylko 15 osób. Członkowie Klubu Seniora spotykają się, w każdy wtorek w godz. 14:00-17:00.

Chętnych do spędzenia czasu przy herbacie, wspomnieniach i piosenkach serdecznie zapraszamy.