Terminy i godziny zajęć:plas m

grupy dziecięce
poniedziałek 14:30 - 16:00
wtorek 14:30 - 16:00

grupa młodzieżowa i dorosła
środa 16:00 - 18:00
czwartek 14:30 - 16:00

Miejsce zajęć:
pracownia plastyczna, wejście A, I piętro

Sekcja działa od 1992 roku pod kierunkiem instruktora Antoniego Szulca. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: dziecięcej, młodzieżowej i dorosłej. Instruktor sprawuje również opiekę merytoryczną nad grupą terenową, w której są także osoby niepełnosprawne. W trakcie zajęć uczestnicy poznają różne techniki plastyczne i zagadnienia z teorii plastyki np. perspektywy, mieszania kolorów itp. Niektórzy z byłych członków tej sekcji kontynuują naukę w szkołach i uczelniach o kierunkach artystycznych. Instruktor jest także organizatorem wielu wystaw i wernisaży, zarówno rodzimych artystów amatorów jak i zawodowych artystów.

Opłata miesięczna - 20 zł

Kontakt: