Uczestników spotkania przywitała kierownik Biblioteki Danuta Hampel. Inicjatorka konkursu - bibliotekarka Kazimiera Styzińska dokonała krótkiego podsumowania konkursu, informując m.in. o tym, że na konkurs wpłynęły 83 maile, w tym 54 z poprawnymi odpowiedziami.
Tuż potem nastąpiło oficjalne wręczenie 18 nagród konkursowych.
Główną nagrodę, drukarkę atramentową wygrała pani Monika Włoch ze Śmigla. Sponsor, właściciel firmy IT Evo Computer Solution - Dawid Tomaszewski  wręczył nagrodę osobiście.
Organizatorzy dziękują uczestnikom konkursu za udział w zabawie, a uprzejmym sponsorom za ufundowanie pozostałych, atrakcyjnych nagród.
Lista nagród i nagrodzonych:
- Zaproszenie dla dwóch osób na kawę i deser do „Starego Młyna” – NORBERT PECOLT (Śmigiel/ Przeźmierowo)
- Talon na jednorazową usługę w myjni samochodowej R. Ratajczak – JADWIGA CZARNECKA ( Śmigiel)
- Zaproszenie dla dwóch osób na obiad w Restauracji „Poemat” - AGNIESZKA RATAJSKA (Śmigiel)
-  Prezent upominkowy o wartości 50 zł upoważniający do zabiegów w gabinecie kosmetycznym For You – ADRIANNA MOCZYK (Śmigiel)
- Paczka świąteczna, w skład której wchodzą słodycze, klocki oraz gadżety firmowe ufundowana przez firmę ALVO Medical – OSKAR WALKOWIAK (Śmigiel)
- Upominek na kwotę 50 zł do wykorzystania w Restauracji „Marta” – EWA STANISŁAWSKA (Śmigiel)
- Paczka z gadżetami firmy Michel oraz słodyczami ufundowanymi przez bibliotekę – ŁUKASZ STEMPNIAK ( Kobylniki)
-  Upominek o wartości 50 zł oferujący usługę w gabinecie fryzjerskim. Salon Fryzjerski - Grażyna Adamek – KLEMENSKI JĘDRZEJ (Koszanowo)
-  Karnet na siłownię w Klinice Ciała i Formy. Śmigiel, ul. Zjazdowa – EDYTA SKORUPIŃSKA ( Popowo Stare)
-  Paczka świąteczna ze słodyczami o wartości 50 zł. ufundowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Śmiglu – MARIA SZKLARSKA (Śmigiel)
-  Paczka świąteczna ze słodyczami o wartości 50 zł. ufundowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Śmiglu – KATARZYNA KOZAK (Nietążkowo)